Zásady ochrany osobních údajů

Úvod

Vítejte na naší stránce Zásad ochrany osobních údajů. V Dveře a Okna Rublič si vážíme vašeho soukromí a zavazujeme se chránit vaše osobní údaje. Tento dokument popisuje, jak shromažďujeme, používáme a chráníme vaše informace, když navštívíte naši webovou stránku. Naše praxe v oblasti zpracování osobních údajů je v souladu s platnými zákony České republiky a Evropské unie o ochraně osobních údajů.

Shromažďování osobních údajů

Když navštívíte naši webovou stránku, můžeme shromažďovat určité informace o vás, včetně, ale ne omezeně na, vaše jméno, kontaktní údaje a informace o vašem prohlížeči. Sbíráme tyto informace, abychom vám mohli nabídnout přizpůsobenější služby a lepší uživatelský zážitek.

Použití osobních údajů

Osobní údaje, které shromažďujeme, používáme k poskytování našich služeb, odpovídání na vaše dotazy, zlepšování našich webových stránek a komunikaci s vámi. Můžeme tyto údaje také použít pro interní účely, jako je analýza dat a výzkum trhu. Vaše informace nebudou sdíleny s třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu.

Ochrana a bezpečnost osobních údajů

Zavazujeme se chránit vaše osobní údaje a podnikneme veškeré přiměřené opatření ke zvýšení bezpečnosti a ochrany vašich údajů. Používáme širokou škálu bezpečnostních technologií a postupů k chránění vašich osobních údajů před neoprávněným přístupem, použitím nebo zveřejněním.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů nebo obav týkajících se naší praxe v oblasti ochrany osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na [email protected]. Naše kancelář se nachází na adrese Veslařská 270, 637 00 Brno, Česká republika. Vlastníkem webové stránky je Eliška Kovaříková.

Napsat komentář